Služby a semináře

Jak připravit tiskovou zprávu s Eliškou Míkovcovou

Na workshopu s Eliškou Míkovcovou, specialistkou na kulturní PR s mnohaletou zkušeností s projekty jako 4+4 dny v pohybu, Spectaculare Festival, Spitfire Company, AVU a s mnoha dalšími, se dozvíte, jak připravit text tiskové zprávy, e-mail k rozeslání i podklady pro celý presskit.

Mámy a tátové v tanci a cirkuse – podcast

Nestihli jste naše speciální setkání s performerkou a režisérkou Miřenkou Čechovou, choreografkou a herečkou Halkou Jeřábek Třešňákovou, tanečnicí a akrobatkou Eliškou Brtnickou, francouzskou akrobatkou s italskými kořeny Alice Roma a s tanečním párem libereckého baletu Marií Gromalovou a Alexeyem Yurakovem na festivalu Letní Letná v srpnu 2019?

Poslechněte si podcast přímo z akce!

Orientace v grantovém světě

Workshop Orientace v grantovém světě je jednou z našich nejnavštěvovanějších akcí. Chápeme proč. Zorientovat se ve složitém systému grantů a dotací vyžaduje nemálo úsilí. A co teprve sestavování rozpočtu a jeho vyúčtování v závěru roku. Workshop neustále inovujeme, nejen v reakci na měnící se situaci, ale i na základě zkušeností a komentářů účastníků. 

Jak na kampaň pro sociální sítě?

Facebooky, Instagramy, Youtuby, Snapchaty… Bez toho se obejde málokdo. Tím spíš v komunikaci. Z našeho workshopu si odnesete nejen praktické zkušenosti, ale také návrh kampaně pro sociální sítě, k němuž se bude moci neustále vracet při reálném plánování komunikační strategie.